Żarówka led gu10 1.5w – nowoczesne oświetlenie

Żarówka led gu10 1.5w ciepłe oświetlenie

Żarówka led gu10 1.5w barwa ciepła naturalne oświtlenieOszczędzanie energii jest niezwykle ważne nie tylko ze względów finansowych. Zastosowanie oświetlenia LED ma znaczący wpływ na środowisko, w którym żyjemy i o które powinniśmy dbać. Wybierając produkty, które nie emitują ciepła przyczyniamy się do poprawy stanu atmosfery. Jednym z nich jest żarówka led gu10 1.5w.

Żarówka led gu10 1.5w – zalety i wady?

Żarówki LED cechuje przede wszystkim bardzo długi czas pracy. Średni czas eksploatacji żarówki led gu10 1.5w to 17 000 godzin. W przypadku klasycznych żarówek, w tym samym czasie zużylibyśmy ich około 20. Jak widać, żarówki led są zatem znacznie bardziej wydajne. Różnicę zauważmy na pewno także w przypadku domowych rachunków. Mimo, iż na pozór są droższe w zakupie niż klasyczne, to świecą dłużej i nie pobierają tyle prądu, co zwykłe żarówki.

Żarówka led gu10 1.5w barwa ciepła nowoczesne oświetlenieDobra jakość światła

Żarówka led gu10 1.5w oraz wszystkie inne produkty LED, tak samo jak tradycyjne żarówki świecą światłem o widmie ciągłym. Ponadto, technologia LED pozwala na uzyskanie naprawdę wielu kolorów. Emitowane światło znacząco przewyższa swoją jakością to pochodzące ze zwykłych świetlówek. Kolejną zaletą jest także fakt, że żarówka led gu10 1.5w to możliwość wyboru pomiędzy różnymi barwami światła. Może ona emitować zarówno ciepłe, zimne jak i neutralne barwy.

https://www.perfektmarket.com.pl/zarowka-led-gu10-15w-110lm