Akumulatory Unibat – niezawodne produkty o doskonałej jakości

Akumulatory Unibat - do motocykla

Twój motocykl nie może odpalić, lub robi to z wielkim trudem? Szukasz do niego nowego akumulatora, lecz nie wiesz który będzie najodpowiedniejszy? Koniecznie sprawdź akumulatory Unibat, które cechują się doskonałą jakością.

Akumulatory Unibat – zadbaj o swój motocykl już dziś Akumulatory Unibat - wąski do motocykla

Unibat to włoska marka, która znana jest z dostarczania akumulatorów na pierwszy montaż do motocykli oraz skuterów. Spośród nich wymienić można między innymi: Benelli, Ducatki, Hsqvarna, a także wiele innych. Akumulatory Unibat cechują się bardzo dobrą jakością, która ma przełożenie na zwiększoną trwałość. Warto dodać, że produkty tej włoskiej marki dostępne są w znakomitych cenach. W komplecie dostajecie Państwo: akumulator, śruby montażowe, pojemnik z elektrolitem.

Nie pozwól by Twój motocykl zawiódł Cię w trasie

Produkt jakim jest Unibat CB4L-B to akumulator pochodzący z serii kwasowo – ołowiowych akumulatorów, które dedykowane są do motocykli. Akumulatory Unibat wyróżniają się większą aż o 8% mocą niż porównywalne produkty od konkurencji. Mogą one pracować w pozycji stojącej, zapewniając całkowitą szczelność. Nie ma wątpliwości co do tego, że akumulator to jeden z najważniejszych elementów każdego jednośladu. Bez niego Twój pojazd nie odpali, a Ty nie wyruszysz w trasę. Dokonując zakupu akumulatora do motocyklu zwracaj zawszę uwagę na oznaczenia oraz informacje załączane przez producentów.