Crunch GPX 1200.4 – wzmacniacz, który zapewni Ci doskonały dźwięk

crunch gpx 1200.4

Planujesz rozbudowę systemu audio w swoim samochodzie? Zadbaj o profesjonalny wzmacniacz, który zapewni Ci doskonałą jakość dźwięku w samochodzie. Crunch GPX 1200.4 to czterokanałowe urządzenie charakteryzujące się doskonałymi parametrami.

Crunch GPX 1200.4 – czterokanałowy wzmacniacz z wieloma funkcjami

crunch gpx 1200.4

Wzmacniacz jakim jest Crunch GPX 1200.4 to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą wydostać ze swoich samochodowych głośników dźwięk o doskonałej jakości. Crunch to doskonale znana na całym świecie firma, zajmująca się produkcją oraz sprzedażą sprzętu Hi Fi do samochodów. Warto dodać, że należy ona do amerykańskiego koncernu Maxxsonics. Opisywany produkt jest czterokanałowym wzmacniaczem, plasującym się w klasie A/B. To co go wyróżnia to wiele funkcji, które sprawiają że jego zastosowanie jest bardzo szerokie. Posiada on aktywne zwrotnice, dzięki czemu może zasilić on dwie pary głośników lub parę głośników wraz z subwooferem. Warto dodać, że dzięki znajdującym się we wzmacniaczu zwrotnic górnoprzepustowych można skutecznie odcinać niskie częstotliwości. Dzięki temu zabiegowi dźwięk będzie krystalicznie czysty.

Zadbaj o profesjonalny sprzęt Hi Fi w swoim samochodzie

Jeśli nie lubisz skomplikowanych konfiguracji sprzętu to doskonale się składa. Crunch GPX 1200.4 jest bardzo łatwy w skonfigurowaniu, dlatego sprawdzi się on doskonale w pojazdach u osób nie mających wiedzy technicznej. Należy dodać, że może on pracować w trybie stereo oraz posiada różne wskaźniki diagnostyczne.