Rockford Audio – legenda dźwięku samochodowego

rockford audio to nowoczesny system nagłaśniania auta

Szukasz dobrego, kompletnego nagłośnienia do samochodu? Koniecznie zainteresuj się systemem Rockford Audio. To głośniki samochodowe od legendarnego, amerykańskiego producenta car audio. Firma powstałą w 1973 roku, gdy Jim Fosgate oznaczył swoim nazwiskiem pierwszy egzemplarz wysokiej klasy głośnika samochodowego. Obecnie marka ta jest jedną z najbardziej uznanych na świecie producentów głośników samochodowych.

Rockford Audio – skąd takie wyjątkowe

Niesamowite możliwości systemu Rockford AudioZlokalizowany w Arioznie w USA kompleks badawczo-produkcyjny stale trudzi się na wdrożeniu najnowszych rozwiązań technicznych i technologicznych, aby zagwarantować najlepszą możliwą jakość dźwięku we wnętrzu samochodu. Dzięki potężnemu sztabowi inżynierów i projektantów Rockford Audio nie tylko świetnie brzmi, ale też fenomenalnie prezentuje się po zamontowaniu we wnętrzu pojazdu. W portfolio firmy znajdziemy wzmacniacze, subwoofera, głośniki, amplitunery oraz dodatkowe elementy ozdobne. Produkty dzielą się na dwie serie: podstawową Punch i rozszerzoną Power.

Propozycja Centrum Audio

Nie wiesz gdzie kupić asortyment z kategorii Rockford Audio? Odwiedź sklep Centrum Audio, w którym zajmujemy się handlem i montażem nagłośnienia w samochodach. Skorzystaj z doświadczenia naszych pracowników, którzy pomogą ci wybrać najbardziej optymalny zestaw oraz doradzą strategię na jego zamontowanie. Sprawdź więcej na: https://centrumaudio.pl/188_rockford-fosgate.