Centra CF1202 – bezobsługowy akumulator, który działa niezawodnie

Twój stary akumulator odmawia posłuszeństwa i poszukujesz nowego? Centra CF1202 to doskonały produkt, który cechuje się wysoką mocą rozruchową. Sprawdzi się on doskonale w większości pojazdów dostępnych na rynku, które posiadają podstawowe wyposażenie.

Centra CF1202 – wysoka moc rozruchowa dla Twojego pojazdu
centra cf1202 - maintenance free

Produkt jakim jest Centra CF1202 to bezobsługowy akumulator, który został stworzony do stosowania w pojazdach używanych regularnie. Można go zamontować bez przeszkód także w pojazdach rolniczych oraz budowlanych. Cechuje się on doskonałą jakością, która przekłada się na jego trwałość oraz niezawodność działania. Warto dodać, że ten akumulator od znanej firmy Centra jest w pełni bezobsługowy, dzięki czemu nie musisz martwić się o poziom elektrolitu. CF1202 cechuje się wzmocnioną konstrukcją ogniw, na którą składają się płyty dodatnie oraz ujemne, wzbogacone o stop z dodatkiem wapnia. Akumulator ten posiada system centralnego odgazowywania.

Zadbaj o niezawodne działanie swojego samochodu

Akumulator Centra CF1202 sprawdzi się doskonale w pojazdach wyposażonych w duże silniki, które posiadają elektryczny system hamowania (wymagają dużego poboru prądu). Jeśli chodzi o porównanie z innymi, standardowymi akumulatorami – CF1202 posiada zwiększony prąd rozruchowy. Jeśli zależy Ci na niezawodnym działaniu Twojego samochodu, to wybór akumulatora CF1202 od firmy Centra będzie doskonałym wyborem. Jego waga wynosi 28 kilogramów oraz posiada on zarówno lewy jak i prawy odpowietrznik.