Centralny zamek do każdego samochodu

komfortowe otwieranie i zamykanie drzwi umożliwia centralny zamek

Wygodę i bezpieczeństwo samochodu na pewno podniesie centralny zamek. Ważne aby wybrać produkt dobrej jakości, który nas nie zawiedzie. To dość proste urządzenie, którego zadaniem jest otwieranie i zamykanie drzwi, obecnie najczęściej przy pomocy pilota. Przykładem standardowego, ale wysokiej jakości produktu jest zamek Bloker ze sklepu Stig. Warto sprawdzić funkcjonalność oferowaną w standardzie i jakie akcesoria dodatkowe można do niego dokupić. Bez problemu zamontujemy go w niemal każdym modelu samochodu.

centralny zamek można zamontować w niemal każdym samochodzie

Centralny zamek – elementy zestawu

W pudełku z zakupionym podzespołem znajdziemy: centralę sterującą, zestaw siłowników blokujących drzwi, 2 piloty w formie breloków do kluczyków, niezbędne okablowanie, a także diodę która będzie udawać alarm. Ponadto oczywiście akcesoria, które pozwolą samodzielnie zamontować centralny zamek, logo marki naszego samochodu, a także kompletną dokumentację ułatwiającą instalację.

centralny zamek nie jest rozwiązaniem drogim

Bogata funkcjonalność

Zamontowany układ informuje o otwarciu lub zamknięciu drzwi przy pomocy kierunkowskazów. Po podłączeniu do centralki zakupionej dodatkowo syreny alarmowej, w przypadku próby otwarcia samochodu siłą, centralny zamek uruchomi sygnał dźwiękowy. W połączeniu z odpowiednim modułem produkt umożliwia automatyczne domknięcie szyb w momencie zaryglowania zamka. Ponadto obsługuje sterowanie otwieraniem bagażnika oraz osłony wlewu paliwa. Niewątpliwym plusem jest dynamiczna zmiana kodu bezpieczeństwa pilota, z użyciem wartości losowych. Centralny zamek oraz wszystkie przydatne akcesoria można zakupić w sklepie internetowym Stig. Warto podarować sobie odrobinę komfortu.