Części zamienne do tirów

Części zamienne do tirów przydają się mocno eksploatowanym pojazdom.

Firma Concord to przedsiębiorstwo, którego dystrybuuje na polskim rynku części zamienne do tirów. Naszym głównym celem jest dostarczyć klientom informacje o dostępności, kosztach i występowaniu poszczególnych podzespołów w magazynach. Dzięki temu mogą oni świadomie podejmować decyzje zakupowe. Oszczędza to ich i nasz czas, pozwala ograniczyć koszty związane z wysyłką i odsyłaniem nietrafionych części. Pozwala także odpowiednio zaplanować działania związane z szerszym remontem jednego bądź wielu pojazdów.

Części zamienne do tirów w ofercie sklepu Concord

Staramy się wyposażać naszych potencjalnych klientów w pełne informacje w zakresie części zamiennych do tirów, jakie znajdują się w naszej ofercie. Jest to rozbudowana branża, dzieląca się na wiele segmentów. Niektórzy producenci oferują części tylko dla dedykowanych marek pojazdów. Inne z kolei skupiają się na produkcji jednego tylko rodzaju części, celując z nimi we wszystkie, jeżdżące po naszych drogach marki tirów. Nie trudno ukryć, że będzie to generowało istnienie wielu różnych modeli. Dzięki temu mamy istny konglomerat podzespołów, z których jedne są sygnowane jako oryginalne, inne stanowią zaś alternatywne zamienniki, które w pracy sprawdzają się tak samo dobrze, a czasem nawet lepiej, niż oryginalne!

Towary sprowadzane z całej Europy!

Nasze przedsiębiorstwo posiada bardzo szeroką sieć kontaktów w branży, sięgającą daleko poza granice naszego kraju. Pozwala nam to sprowadzać na preferencyjnych warunkach podzespoły z całej Europy i nie tylko. Wśród oferowanych przez nas części zamiennych do tirów znaleźć można chociażby amortyzatory AL-KO z Hiszpanii czy bębny hamulcowe Frenka z Turcji