Unibat CBTX9-BS – doskonały akumulator motocyklowy

unibat cbtx9-bs

Szukasz nowego akumulatora do swojego motocykla? Na rynku jest wiele produktów, lecz nie wiesz który sprawdzi się najlepiej? Unibat CBTX9-BS to akumulator motocyklowy, który charakteryzuje się doskonałą jakością.

Unibat CBTX9-BS – zadbaj o niezawodne działanie swojego jednośladu

unibat cbtx9-bs - logo

Akumulator motocyklowy Unibat CBTX9-BS to urządzenie pochodzące z serii MF AGM. Jest on dedykowany pojazdom należącym do wysokiej klasy, sprawdzi się dobrze także w skuterach. Ten nowoczesny produkt jest odporny na drgania oraz wstrząsy. Już przy pierwszym uruchomieniu zapewnia bardzo wysoką moc rozruchową. W akumulatorze tym zastosowano specjalne maty, wykonane z włókna szklanego AGM, których zadaniem jest absorbowanie elektrolitu. Dzięki temu, urządzenie wykazuje się lepszymi właściwościami prądowymi niż konkurencyjne produkty. Jeśli Twój motocykl jest pojazdem posiadającym dodatkowe wyposażenie (system hamowania ABS, podgrzewane manetki) to ten produkt od firmy Unibat sprawdzi się doskonale. Warto dodać, że ładuje się on w bardzo krótkim czasie, a także posiada długą żywotność cykliczną.

Ruszaj w trasę bez stresu

Produkt jakim jest Unibat CBTX9-BS to akumulator suchoładowany. Elektrolit, którym należy go uzupełnić jest załączony w osobnym pojemniku. Ma to na celu zapewnić najwyższą świeżość, a także wydłużoną żywotność. Aktywacja produktu następuje dopiero wtedy, kiedy zostanie on zalany elektrolitem. Po uzupełnieniu poziomu elektrolitu, akumulator uzyska swoje właściwości po około 30 minutach. CBTX9-BS to akumulator bezobsługowy.