Żarówka bluetooth – nowoczesne oświetlenie dla każdego

Żarówka bluetooth pozwala stworzyć ciekawe efekty świetlne.

Nowoczesne oświetlenie posiada wiele funkcji dodatkowych. Ciekawym przykładem jest tutaj żarówka bluetooth. Można nią sterować przy użyciu załączonego pilota lub aplikacji zainstalowanej na smartfonie z systemem operacyjnym Android lub iOS.

Żarówka bluetooth może być sterowana przez smartfona.

Bogata funkcjonalność żarówki bluetooth

Produkt ten daje możliwość doboru jasności światła, regulacji barwy oraz wyboru odpowiedniego koloru. Dzięki temu w zasadzie codziennie można cieszyć się innym klimatem wnętrza. Producent określa trwałość żarówki bluetooth na nawet do 30 tysięcy godzin i 50 tysięcy cykli włączania/wyłączania. Jej moc to 7W, generuje strumień światła 450 lm. Zamontować ją można w oprawie wyposażonej w duży gwint E27. Oprócz ciekawej kolorystyki światła, żarówka bluetooth ma również inną zaletę – jest nią energooszczędność. Technologia LED to niemal 90% niższy pobór prądu niż w przypadku tradycyjnych żarówek. Przekłada się to również na ekologię.

Żarówka bluetooth ze sklepu Leddo

Gdzie znajdę ten produkt?

Żarówka bluetooth KOBI dostępna jest w sklepie internetowym Leddo. Jest to produkt oryginalny, zapakowany w nowe pudełko, z gwarancją producenta. Daje to pewność, iż sprzęt będzie zgodny ze specyfikacją. W przypadku wątpliwości zawsze można skorzystać z porad ekspertów pracujących w obsłudze klienta. Żarówki LED z szerokim kątem świecenia to zdecydowanie lepszy zamiennik tradycyjnych żarówek. Oszczędność energii i brak metali ciężkich to cechy ekologicznego rozwiązania. Dodatkowo, bogata funkcjonalność zmiany barw i jasności pozwoli zrobić wrażenie na domownikach i gościach.