Żarówka ściemnialna 7W Osram GU10 – światło w Twoim domu

Żarówka ściemnialna 7W osram gu10 sprawdzi się w salonie.

Pomysłów na aranżację wnętrza jest bardzo wiele. Jednym z ich aspektów jest dobór odpowiedniego oświetlenia, dopasowanego do charakteru pomieszczenia i potrzeb jego użytkowników. Żarówka ściemnialna 7W Osram GU10 może być elementem nowoczesnych i funkcjonalnych punktów świetlnych. Jej ciepłe światło pomoże zadbać o przyjemny klimat w Twoim domu, sprawiając że salon lub sypialnia będą jeszcze bardziej przytulne. Warto więc poznać jej właściwości.

W nowoczesnym wnętrzu można zastosować żarówkę ściemnialną o mocy 7W wyprodukowaną przez Osram z trzonkiem GU10.

Żarówka ściemnialna 7W Osram GU10 – najważniejsze parametry

Opisywana żarówka LED ściemnialna cechuje się mocą około 7W, a jej strumień świetlny można porównać z klasyczną żarówką o mocy 80W. Firma Osram wyposażyła ją w trzonek w standardzie GU10. Według zapewnień producenta jest w stanie pracować przez 25 tysięcy godzin. Klasa energetyczna żarówki to A+. Bardzo istotną jej właściwością jest możliwość współpracy ze ściemniaczami. Regulacja natężenia światła to dodatkowy sposób na stworzenie niepowtarzalnego klimatu wnętrza.

Żarówka ściemnialna 7W Osram GU10 - wygląd produktu.

Pora na zakupy!

Żarówka ściemnialna 7W Osram GU10, wraz z jej szczegółową specyfikacją, dostępna jest w sklepie internetowym epstryk.pl pod adresem https://epstryk.pl/Led-Parathom-Osram-7W-dimmable-2700k. Jest to wysokiej jakości produkt w atrakcyjnej cenie, który dodatkowo nie będzie zużywał zbyt dużo energii.