Najlepszy Lenovo k5 – solidny wybór telefonu komórkowego

najlepszy lenovo k5 zestawienie

Co jakiś czas nadchodzi ten nieunikniony moment, w którym konieczne staje się dokonanie zakupu nowego telefonu. Przyczyn może być wiele, wszystkie z nich prowadzą jednak do jednego pytania: „który model wybrać?”. Najlepszy Lenovo k5? Ciężko stwierdzić na pewno, wiadomo jednak że w dalszym ciągu jest to solidna propozycja dla entuzjastów technologii.

najlepszy lenovo 5 głośniki

Lenovo k5 – czy najlepszy?

Bez wątpienia w swoim segmencie cenowym ten telefon jest ciekawą propozycją. Na taki stan rzeczy sumuje się kilka czynników. Jeden z nich to wydajny procesor, jaki został w nim zastosowany  – Qualcomm Snapdragon 415 o ośmiu rdzeniach. Zapewnia on płynne działanie wielu aplikacji jednocześnie, również tych we tle.

najlepszy lenovo k5 ekran

Czym jeszcze się wyróżnia?

Najlepszy Lenovo k5  posiada jedną z najprzydatniejszych funkcji, jakie można sobie obecnie wyobrazić. Mowa tu oczywiście o Dual Sim umożliwiającym korzystanie z dwóch kart jednocześnie – jednej do nawiązywania połączeń, drugiej do korzystania z Internetu mobilnego w dowolnym miejscu. Przedstawiony model działa ponadto w oparciu o system Android – dokładnie rzecz biorąc, dystrybucji opatrzonej numerkiem 5.1, a nazwanej „Lollipop”.