UV-Farbstoff für Klimaanlagen – wykryj wyciek w swoim pojeździe

UV-Farbstoff für Klimaanlagen

Podejrzewasz, że z Twojego pojazdu lub klimatyzacji stacjonarnej ulatniają się płyny? Innowacyjny produkt, jakim jest UV-Farbstoff für Klimaanlagen pozwoli Ci wykryć wyciek oraz w porę zareagować.

UV-Farbstoff für Klimaanlagen – zadbaj o prawidłową pracę Twojego pojazdu i urządzeń klimatyzacyjnych

UV-Farbstoff für Klimaanlagen to barwnik fluorescencyjny do układów klimatyzacji, zawierających czynnik: R134A, R12, R1234yf, R404A, R407C, R410A, R22 lub R507A. Dzięki niemu szybko oraz dokładnie zlokalizujesz miejsce, z którego występuje wyciek czynnika chłodniczego. Aby skutecznie zadziałał, należy wprowadzić go do wnętrza instalacji klimatyzacyjnej samochodu. W momencie gdy, z samochodu faktycznie będzie ulatniał się płyn, w miejscu wycieku barwnik zacznie się wydostawać oraz będziesz mógł zauważyć go pod światłem lampy.

Zareaguj w porę, nie czekaj aż będzie za późno

Errecom UV-Farbstoff für Klimaanlagen  - logo

Do głównych zalet tego barwnika UV-Farbstoff für Klimaanlagen zaliczyć można to, że między innymi: dokładnie lokalizuje wyciek czynników chłodniczych, zarówno w pojazdach, jak i klimatyzacjach i urządzeniach chłodniczych. Produkt ten nie zawiera żadnych rozpuszczalników oraz jest widoczny pod każdym wpływem lamp UV. Warto również dodać, iż jest on bezpieczny dla urządzeń różnych typów. Produkty od firmy Errecom cechują się doskonałą jakością oraz są wytwarzane w zgodzie z normami SAE J2297 i SAE J2298. Warto nadmienić, że barwnik ten nie blokuje w żaden sposób systemów klimatyzacyjnych oraz maszyn, które służą do odzysku czynnika.