AGD

Płyty gazowo-elektryczne do zabudowy – połączenie klasyki z nowoczesnością

Płyty gazowo-elektryczne do zabudowy -stylowe i praktycznePłyty gazowo-elektryczne do zabudowy to dość popularny typ sprzętów AGD. Poza tym, że są niezwykle funkcjonalne, to również elegancko wyglądają. Pola elektryczne pozwolą nam na szybsze i bardziej precyzyjne gotowanie, zaś palinki gazowe z pewnością przydadzą się w sytuacjach, gdy zetkniemy się z brakiem w dostawie prądu.

Dlaczego warto wybierać płyty gazowo-elektryczne do zabudowy?

Płyty gazowo-elektryczne do zabudowy - jak wybierać?Gotowanie na gazie ma swoje wady i zalety. Klasyczne kuchenki gazowe często kojarzą się nam z mało estetycznym wyglądem i dużym bałaganem. Małe możliwości w zakresie precyzyjnego ustawiania temperatur często powodują, że dania się przypalają lub z garnków kipi woda. Z drugiej strony, wiele osób uważa, że smak potraw przyrządzanych na ogniu jest sporo lepszy od tych, które gotowane są na płycie indukcyjnej.

Połączenie dwóch źródeł ciepła

Połączenie gazu z prądem w płytach gazowo-elektrycznych to bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie. Tego typu modele sprzętów AGD cieszą się dużą popularnością zwłaszcza wśród osób, które narażone są na częste awarie prądu. W takich sytuacjach mogą sprawie funkcjonować i przyrządzać posiłki na palnikach zasilanych gazem.

https://www.ceneo.pl/Plyty_gazowo-elektryczne_do_zabudowy