Canon Cinema Show – interesujący event branżowy

Branża filmowa jest bliska twojemu sercu? Interesujesz się filmowaniem, a może już pracujesz jako operator, producent filmowy czy dźwiękowiec? Jeśli jesteś studentem uczelni artystycznej lub przedstawicielem domu mediowego/produkcyjnego, to wydarzenie Canon Cinema Show mogłoby cię zainteresować! To niepowtarzalna okazja do tego, aby poszerzyć swoją wiedzę i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, związanych zarówno ze sztuką filmowania, jak i obsługą sprzętów Canon.

Wykłady i warsztaty – zdobądź wiedzę od specjalistów

Canon Cinema Show to nic innego, jak wyjątkowe wydarzenie, poświęcone technikom filmowania i nie tylko. Odbywa się w formie wykładów i warsztatów, które prowadzone są przez praktyków zawodów okołofilmowych i twórców wideo. Tematy spotkań, to np. możliwości różnych modeli kamer marki Canon w praktyce fabularnej czy wykorzystanie lustrzanek do reportaży fotograficznych oraz w formie wideo. Eksperci będą też doradzać uczestnikom, w jaki sposób dobrać sprzęt do rodzaju filmowanego materiału, oraz czym warto się kierować przy takim doborze. Istnieje też możliwość zadawania pytań, aby jak najwięcej wyciągnąć z przeprowadzanych warsztatów.

Canon Cinema Show

Touch&Try na Canon Cinema Show

Chyba najciekawszą strefą na Canon Cinema Show jest stoisko Touch&Try. W końcu nic nie przynosi takich efektów zdobywania wiedzy, jak jej późniejsze wykorzystanie w praktyce! Uczestnicy mogą przetestować różne sprzęty od marki Canon oraz np. statywy czy rekordery od partnerów.