Rura do teł – proste, ale profesjonalne wyposażenie

Solidny montaż tła w studiu znacząco ułatwia wykonywanie profesjonalnych fotografii. Rura do teł składana z 3 elementów zabezpiecza przed zapadaniem się ich pod własnym ciężarem. Dzięki temu uzyskamy gładką powierzchnię, która będzie bardzo dobrze wyglądać na zdjęciu.

Ważny element wyposażenia studia - rura do teł

Rura do teł – do jakich urządzeń się nadaje?

Prezentowany produkt umożliwia łatwą instalację teł o szerokości do niecałych 3m. Jej konstrukcja pozwala na montaż do uchwytów manualnych (łańcuszkowych) lub elektrycznych napędów do ustawiania tła. Rura do teł jest więc wyposażeniem uniwersalnym, który znajdzie zastosowanie w praktycznie każdym studiu fotograficznym. Jej składanie jest bardzo proste, wystarczy złożyć trzy rurki razem i skręcić je przy użyciu płaskiego śrubokręta.

rura do teł ze sklepu Etrade

Gdzie znajdę ten produkt?

Rura do teł o długości 298 cm i udźwigu do ok. 8 kg dostępna jest w sklepie online E-Trade. W zestawie z rurą otrzymujemy opakowanie i dowód zakupu, będący jednocześnie roczną gwarancją. Decydując się na założenie studia fotograficznego, warto zadbać o profesjonalne wyposażenie. Bez niego trudno będzie o uzyskanie wysokiej jakości usług, które przyciągną klientów. Sklep E-Trade (online lub stacjonarny w Warszawie), to miejsce w którym znaleźć można wiele przydatnych akcesoriów. Są to zarówno komponenty do aparatów fotograficznych, jak i sprzęt dodatkowy – tj. rury do teł. Więcej informacji udziela profesjonalna obsługa sklepu. Wszelkie niezbędne dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.