E Paragony w jednym miejscu dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu.

Oprogramowanie E-PARAGON+ daje szereg usprawniających rozwiązań dla Detalistów oraz ich Klientów. Rozwiązanie dostarczane przez Exorigo-Upos umożliwia emisje dokumentów zarówno fiskalnych, jak i niefiskalnych, jak również wybór między formą cyfrową lub tradycyjną (w postaci wydruku). E paragony są również ekologicznym zamiennikiem, z uwagi, że występują wyłącznie w postaci cyfrowej, oszczędzają również zużycie papieru termicznego, a zarazem energii elektrycznej.
Warto wspomnieć, że tradycyjne wydruki narażają na kontakt z substancjami kancerogennymi (Bisfenol A).

Czy jest to sprzeczne z prawem fiskalnym?

Absolutnie NIE, e paragony są zintegrowane z rządowym hubem, co oznacza, że aplikacja E-PARAGON+ dostarcza informację zwrotną do systemów sprzedaży. Oprogramowanie wręcz pomaga dotrzymywać wszelkich wymogów fiskalnych użytkownikom, ponieważ posiada również funkcję archiwizacji raportów, co może okazać się niezwykle pomocne w razie kontroli fiskalnej!
Dnia 28 września 2021 r. weszły w życie dwa rozporządzenia umożliwiające rozwój techniczny kas rejestrujących, jedyną istotną rzeczą jest wymóg, aby klient miał prawo wyboru między paragonem fizycznym, a e paragonem.

E paragon jest przyjazny dla środowiska

E Paragony to przyszłość

I jest to stwierdzenie jak najbardziej zgodne z rzeczywistym stanem rzeczy, ponieważ rynek rozwija się od dłuższego czasu w niespotykanym dotychczas tempie, a różni sprzedawcy detaliczni prześcigają się o to, kto jest najbardziej konkurencyjny. Oprogramowanie E-PARAGON+ to nie tylko ułatwienie dla Retailerów, lecz również gwarancja oraz wygoda dla konsumentów, biorąc pod uwagę liczbę problemów, która wiąże się na przykład z utratą gwarancji sprzętu elektronicznego podczas zgubienia fizycznego dowodu zakupu.
Jeśli jesteś zainteresowany tematyką oprogramowania usprawniającego biznes, jakim jest E-PARAGON+, koniecznie skontaktuj się z konsultantem Exorigo-Upos!
Exorigo-Upos- E PARAGON dla twojej firmy!