Zamówienia mobilne – nowe rozszerzenie w systemie Luceos Smart

Aby sprostać coraz większym oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy dodać do naszego innowacyjnego systemu funkcje zamówienia mobilne. Jest to niezwykle przydatny moduł w obsłudze serwisowej, polega on na możliwości wykonywania zamówień na poszczególne części potrzebne serwisantom do zrealizowania danej usługi.

Czym się charakteryzuje moduł zamówień mobilnych?

Każdy serwisant korzystający z funkcji zamówień mobilnych ma wgląd do wbudowanego katalogu spośród, którego wybiera potrzebne mu części w określonej ilości. Wszystkie informacje o zamówieniu są przesyłane do poszczególnych osób np. managera czy kierownika. Jeśli posiadamy poprawnie zintegrowany system ERP lub inny program magazynowania to moduł zamówienia mobilne umożliwi zautomatyzowane:

  • Informowanie koordynatora o stanie magazynu i zamówień,
  • Uzupełnianie stanu magazynu w przypadku braku jakiegoś komponentu,
  • wykonywanie zamówień dla poddostawców.
zamówienia mobilne

Jakie zalety posiada nasze rozwiązanie?

Do zalet modułu zamówień mobilnych należy efektywniejsze i bardziej zorganizowane planowanie strategii działania i wykonywanie prac. Możemy znacząco wpłynąć na poprawienie terminów związanych z realizacją zleceń. Dzięki automatycznemu uzupełnianiu magazynu nie musimy się martwić o nagły brak części. Warto, również wspomnieć o tym, że nasze rozwiązanie może być całkowicie dopasowane do potrzeb i preferencji naszych klientów. Umożliwiamy całkowitą personalizację funkcji. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą dokumentacją modułu zamówień mobilnych, która jest dostępna na naszej stronie.