Drzwi drewniane? Schody drewniane? A może jednak tworzywo?

Są takie domy, które wprost zachwycają swoim wykończeniem. Wyjątkowe ogrodzenie z gładzonego kamienia, fantastycznie stylowa elewacja, a do tego drzwi drewniane wewnętrzne, dzięki którym każdy z gości będzie zachwycony od przedsionka. Chcesz, by Twój dom był jednym z nich? Bardzo dobrze – oto kilka wskazówek dla Ciebie.

Drzwi drewniane: królestwo dobrego smaku

Jeśli marzy Ci się odpowiednio zbilansowany wygląd wnętrza, musisz pamiętać o rozmaitych zasadach kluczowych dla dobrego stylu. Przede wszystkim – nie mieszaj na raz zbyt wielu dodatków. Zwróć uwagę na to, że każdy ma określony gust i słabość do konkretnych szczegółów, ale nie oznacza to, że cały dom powinien błyszczeć od złota. Nawet drzwi drewniane, które są teoretycznie wyznacznikiem wysokiej klasy designu, potrafią zaginąć wśród zbyt dużej ilości dodatków. Dlatego dbaj o umiar, a wszystko będzie dobrze!

schody drewniane

A może schody drewniane na długie lata?

Co może być wdzięczniejszego niż piękne, lakierowane schody drewniane wykonane ze szlachetnego dębowego materiału? Nie dość, że zachwycą wszystkich, to jeszcze przetrwają długie lata: w tym zarówno dziecięce zabawy, zwierzakowe gonitwy, jak i próbę czasu. Pozwól, by w Twoim domu zapanował najwyższej klasy porządek – gwarantujemy, że schody drewniane w tym pomogą!