Koc pudrowy róż – modny dodatek do twojego wnętrza

Przy urządzaniu wnętrz oczywiście mają znaczenie takie elementy jak kolor ścian, podłogi czy wybrane meble. Jednak najczęściej to dodatki są wisienką na torcie, która ostatecznie wydobywa charakter danej aranżacji. Takie dekoracje jak poduszki czy koce, poza swoim aspektem wizualnym, są także niezwykle praktyczne. Możesz się nimi okryć w trakcie drzemki, czy podczas czytania książki. Hitem ostatniego sezonu jest koc pudrowy róż, który sprawdzi się w wielu wnętrzach.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze koca?

Wydaje się, że to raczej prosty zakup, ale koc kocowi nierówny. Wszystko zależy od tego, na czym ci najbardziej zależy. Jeśli chcesz kupić koc, który zostanie z tobą na lata i nie straci swoich właściwości po wielu praniach, postaw na materiały wysokiej jakości. Może to być np. 100% bawełna czesana lub inny materiał, który będzie hipoalergiczny i jednocześnie miły w dotyku. Wiesz już, że koc pudrowy róż to będzie twój następny zakup do domu? W takim razie, zastanów się nad wyborem produktu wykonanego w Polsce, aby wesprzeć lokalnych sprzedawców. Takie produkty mają zazwyczaj o wiele lepszą jakość, niż koce zakupione w sieciówkach.

koc pudrowy róż

Jak prać koc pudrowy róż?

Większość koców można prać w pralce, w temperaturze maksymalnej do 30 stopni. Lepiej nie suszyć ich bębnowo, nie prasować i nie wybielać – nigdy nie wiadomo, jak dany materiał zareaguje na takie działania. W razie wątpliwości, jak wyprać konkretny koc, warto jest poczytać na ten temat na stronie producenta.