Parkiet lakierowany – klasyczna i estetyczna podłoga

Podłoga powinna być przede wszystkim solidna, ale także i piękna. Parkiet lakierowany to jeden ze standardowych sposobów wykończenia podłogi drewnianej. Świetnie komponuje się z klasycznymi wnętrzami, dodając im ciepła. Sprawdzi się również w bardziej nowoczesnych pomieszczeniach, jako stylowy element wystroju.

Parkiet lakierowany z oferty Fulmen Parkiety.

Parkiet lakierowany – wygoda i trwałość

Bardzo dużą zaletą parkietów lakierowanych jest ich wysoka trwałość. Są odporne na ścieranie i rysowanie. Ponadto łatwo utrzymać na nich czystość. Otrzymujemy więc produkt, który będziemy użytkować przez wiele lat, bez konieczności wykonywania profesjonalnej renowacji. Oczywiście, jeśli będziemy o niego regularnie dbać. Parkiet lakierowany to również bogactwo wzorów i kolorów, które bez wątpienia będą cieszyć oko mieszkańców i przyjmowanych gości.

Parkiet lakierowany z drewna egzotycznego merbau.

Zamówienie i montaż

Parkiet lakierowany jest łatwy w montażu. Jednak warto, by czynność tę wykonywały osoby z doświadczeniem. Amatorzy niestety narażają się na popełnienie wielu błędów, które w efekcie obniżą trwałość i walory estetyczne ułożonej podłogi. Dlatego też nie należy przesadnie oszczędzać. Szeroki asortyment parkietów tego typu znaleźć można na stronie internetowej https://www.fulmen-parkiety.pl/parkiet-lakierowany-olejowany-c-10.html. Warto również skorzystać z wsparcia profesjonalistów, z wieloletnim doświadczeniem w branży.