Podłogi drewniane – do jakiego typu wnętrz będą odpowiednie?

Zespół EcoWood jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie zapytania i wątpliwości, ponieważ z prawdziwym drewnem dębowym pracuje już od 1991 roku. Podłogi drewniane to obok drzwi i schodów ich prawdziwa specjalność – sprawdźmy, jak wygląda produkcja i montaż takiego wykończenia domu.

Podłogi drewniane – kolorystyka

Podłogi drewniane wykonane z autentycznego, naturalnego dębowego drewna sprawią, że każde wnętrze nabierze przytulnego i nieoczywistego wyrazu. Szeroka gama kolorystyczna nada Twojemu domostwu wygląd, którego nie będzie dało się powielić. O jakiej kolorystyce mowa?

W naszej ofercie znajdziesz podłogi w kolorach takich jak bielony dąb, klasyczny szczotkowany dąb czy głęboki koniak. Spektrum odcieni i wybarwień jest naprawdę szerokie – jesteśmy przekonani, że znajdziesz tu coś dla siebie. Oprócz tego naturalnego uroku drewna ludzki szlif sprawia, że jest ono idealnie gładkie. Poza tym wyróżnić swoje podłogi drewniane możesz poprzez dobór desek. Jakie możesz dla siebie dobrać? Wolne od sęków o nazwie Selekt, Natur – a więc klasyczne, Rustic, a także Loft i Modern – kolekcje bielone. Każde sugestie Klientów są ważne dla pracowników EcoWood – indywidualne zamówienia nie stanowią najmniejszego problemu.

podłogi drewniane

Z jakich materiałów wykonywane są podłogi drewniane EcoWood?

To nadzwyczaj proste – z najwyższej jakości drewna dębowego, które pochodzi z dojrzałych, ponad stuletnich drzew! Kontrola jakości jest podstawą przy dobieraniu materiałów do działań. Suszenie przebiega pod okiem fachowców, do tego wyłącznie przy użyciu belgijskich suszarek kondensacyjnych, których sposób wykonania pozwala na nieustanne, dokładne kontrolowanie wilgoci i temperatury. Nie pozostaje to bez znaczenia przy ostatecznym wyglądzie drewna – przekłada się także bezpośrednio na łatwość w utrzymaniu i ogólną wytrzymałość.