Czujnik wizyjny Omron FQ – Kompaktowe rozwiązanie

Urządzenie jakim jest czujnik wizyjny Omron FQ to połączenie kamery oraz kontrolera wizyjnego w jednym. W urządzeniu został wbudowany wysokowydajne diody LED oraz soczewki. Dzięki temu nie potrzebujemy inwestować w dodatkowe oświetlenie. Czujnik sprawdzi się, również w trudnych warunkach za sprawą klasyfikacji ochrony IP67. Konstrukcja tego urządzenia będzie kompatybilna z każdą maszyną. Obiektyw jest regulowany pod względem ostrości. Czujnik posiada, również potężny procesor obrazu.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup czujnika wizyjnego Omron FQ?

Czujnik wizyjny Omron FQ jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Zapewnia przetwarzanie obrazu w najlepszej jakości. Posiada wiele technologii, które to potwierdzają. Urządzenie ma wbudowane wydajne diody LED, technikę HDR, filtry polaryzacji. Za pomocą czujnika jest możliwe wykrywanie w pełnym spektrum barw, intensywne oświetlenie czy wykrywanie technik HDR.

Dodatkowe informacje dotyczące urządzenia

Czujnik możemy używać za pośrednictwem komputera lub ekranu TouchFinder. Przetwarzanie obrazu jest w pełnym spektrum barw(16 mln kolorów). Możliwa jest konfiguracja z wbudowanym przewodnikiem. Jest to niezwykle elastyczne rozwiązanie dopasowane do aplikacji. Instalację i konfigurację możemy przeprowadzić na kilka sposobów( zdalnie, lokalnie, z komputera PC, samodzielnie, na stałe, tymczasowo). Więcej informacji dowiecie się Państwo z oficjalnej strony DACPOL.