Kenwood 5170 DABS – stacja multimedialna dopasowana do Twoich potrzeb

Szukasz nowej stacji multimedialnej, która będzie posiadała wiele ciekawych funkcjonalności? Właśnie takim urządzeniem jest Kenwood 5170 DABS.

Kenwood 5170 DABS – stacja multimedialna to najlepszy przyjaciel zawodowego kierowcy

Kenwood 5170 DABS to produkt, który może pełnić wiele ciekawych funkcji. Jest on wyposażony w CarPlay od firmy Apple, który stanowi inteligentny i łatwy w obsłudze interfejs samochodowy do obsługi telefonów iPhone. Dzięki temu urządzeniu będziesz mógł korzystać także z wygodnej nawigacji, która poprowadzi Cię zawsze do celu. Zapewni Ci ono także doskonałą jakość dźwięku dzięki wbudowanemu 13 – pasmowemu korektorowi graficznemu. Stacja multimedialna 5170 DABS posiada odtwarzacz CD i DVD oraz duży ekran dotykowy. Ciekawostką jest, że można podłączyć do niej 3 telefony jednocześnie. 

Zapewnij rozrywkę sobie i swoim pasażerom

Warto dodać, ze kupując Kenwood 5170 DABS uzyskujesz 3 letnie prawo do aktualizacji map. Urządzenie to jest wyposażone w cyfrowy odbiornik radiowy i umożliwia płynne przełączanie pomiędzy DAB i FM. Posiada ono także slot USB oraz umożliwia odtwarzanie dźwięku Hi Res – czyli formatów takich jak np. Wav czy Flac. Ten produkt od marki Kenwood ma także oddzielne złącze dla kamery cofania oraz 3 wyjścia przedwzmacniacza.

kenwood 5170 dabs