Gdzie kupować gotowe stemple lakowe?

Nie ma nic tak tajemniczego, dramatycznego i imponującego jak zapieczętowana woskiem koperta. Kusi Cię do otwarcia i zaspokojenia ciekawości. Kto wie, co może zawierać? Dziedzictwo po dawno zaginionym krewnym w starej posiadłości? List akceptacyjny do magicznej szkoły? Być może zawiera sekret, który tylko ty możesz znać.

Czym są stemple lakowe i jak z nich korzystać?

gotowe stemple lakowe w zestawie

Wyobraź sobie, że otrzymujesz odręcznie napisany list zapieczętowany delikatną pieczęcią lakową. Ostrożnie otwierasz kopertę, starając się, aby odcisk znaczka pozostał nienaruszony, w środku znajduje się list od najdroższego przyjaciela czy zaproszenie na ciekawe wydarzenie. Pieczęcie woskowe czy gotowe stemple lakowe są piękne i nadają Twoim listom osobistego charakteru.

Kolorowe, gotowe stemple lakowe w Calligrafun

Istnieją dwa główne rodzaje wosku używane do uszczelniania woskiem: wosk tradycyjny i wosk elastyczny. Tradycyjny wosk to ten sam rodzaj wosku do pieczętowania, którego używali królowie i królowe w minionych czasach. Główną wadą tego rodzaju wosku jest to, że jest kruchy i dlatego nie nadaje się do wysyłki. Elastyczny wosk może wytrzymać nieostrożne obchodzenie się z kopertą , na której się znajduje. Występuje w wielu różnych formach, takich jak sztyfty woskowe z knotami lub bez, sztyfty woskowe do pistoletów do klejenia i woskowe kulki uszczelniające. A gdzie możesz kupić gotowe stemple lakowe? To jeden z produktów, jaki oferuje sklep online Calligrafun. Sprawdź dostępne kolory już dziś!