Projekty domów Kraków – co musisz wiedzieć?

Projekty domów w Krakowie to pierwsza rzecz, którą musisz wykonać, jeśli chcesz zacząć budować w tym mieście. Taki projekt musi składać się z dwóch części, które następnie należy złożyć w Urzędzie Miasta. Pierwszą częścią jest projekt architektoniczno – budowlany, drugą natomiast plan zagospodarowania terenu. Każde miasto ma także pewne wymagania formalne dotyczące budowy, dlatego koniecznie się z nimi zapoznaj zanim zaczniesz planować budowę własnego gniazdka.

Projekty domów Kraków – co muszą zawierać?

Kraków to miasto o zwartej zabudowie, dlatego ważne jest, żeby projekty domu były dostosowane do miejskiej architektury. Każda z części projektu, o której wcześniej wspomnieliśmy musi składać się opisów i rysunków, a wszystko musi zostać opatrzone datą i czytelnym podpisem ich autora. W projekcie architektoniczno – Projekty domów Kraków - indywidualny projekt domu bursztynowegobudowlanym musimy zawrzeć wszystkie rzuty poziomów domu, jego fundamentów, dachu oraz piwnic. Rysunki powinny być sporządzone w skali co najmniej 1:100. Projekty domów w Krakowie muszą zawierać także ich instalacje i konstrukcje wewnętrzne – jest to potrzebne w przypadku późniejszej sprzedaży nieruchomości. Taki projekt musi zawierać także informacje dotyczące warunków bezpieczeństwa na budowie. Ponadto są tutaj zamieszczone wszystkie dane liczbowe, m.in. powierzchnia domu, kubutura ogrzewana. W drugiej części, czyli projekcie zagospodarowania terenu musi znajdować się przede wszystkim rysunek zagospodarowania działki oraz jej otoczenia. Skala wykonania rysunku powinna wynosić 1:500. Konieczne jest podanie powierzchni, jaką obejmuje działka, jej granic, chodników oraz miejsc parkingowych.

Wypróbuj Geosurvey i jego partnera, projektanta domów – Cooldesign

dom grafitowy - projekty domów Kraków z CooldesignGeosurvey to jak sama nazwa wskazuje firma zajmująca się przede wszystkim geodezją. Jednak niedawno swoje usługi poszerzyła ona o projekty domów w Krakowie  – zarówno indywidualne, jak i te gotowe. Powstają one w wyniku współpracy Geosurvey z firmą Cooldesign. Jeśli więc chcesz wyróżnić się na tle miejskiego budownictwa, sprawdź ich projekty:

Adres: ul. Celiny 30, 32-095 Iwanowice
Telefon: 514 384 238
E-mail: geosurvey@yahoo.pl lub biuro@geosurvey.pl

Realizacje dostępne również na stronie internetowej: www.geosurvey.pl/geodeta-projekty-domow-krakow