FIFA 18 – zagraj z najlepszymi piłkarzami na świecie!

Uwielbiasz piłkę nożną i gry komputerowe? FIFA 18 jest propozycją właśnie dla Ciebie. Dzięki zaawansowanemu silnikowi producent gry osiąga coraz wyższy realizm wirtualnego świata piłkarzy. Mamy wiele opcji do wyboru – możemy zagrać ze znajomymi lub zająć się rozwojem postaci piłkarza.

FIFA 18 - wygląd jednej z wersji okładek.

FIFA 18 – realizm jest najważnieszy

W tej wersji gry producent zastosował nowoczesne technologie, mające na celu odtworzenie rzeczywistych ruchów piłkarzy. W grze FIFA 18, tak jak w poprzednich edycjach, zagramy ze światowej klasy sportowcami na wielu arenach. Jednak postacie będą coraz dokładniej odwzorowywać indywidualne cechy piłkarza oraz styl gry całego zespołu. Z pewnością da się odczuć różnicę pomiędzy hiszpańskimi a angielskimi klubami. Nie mniej ważne jest również otoczenie. Piękne, realistyczne stadiony piłkarskie, oprawa wizualna, zmiany pogody i zachowanie kibiców pozwolą poczuć się jak na prawdziwym meczu.

Wielkie gwiazdy w FIFA 18 wyglądają niemal dokładnie tak jak w rzeczywistości.

Stań się sławnym piłkarzem

Główny bohater części fabularnej FIFA 18 po raz kolejny stanie przed koniecznością dokonania odpowiednich wyborów. Na swojej drodze spotka wielu znanych piłkarzy, odwiedzi różne zakątki sportowego świata, pozna smak porażki i zwycięstwa. Gracz będzie mógł realizować krótko i długoterminowe cele, poznawać nowe poboczne postacie, a nawet zagrać w grze lokalnej. FIFA 18 w polskiej wersji językowej, z komentarzem znanych  dziennikarzy, dostępna jest w wielu sklepach internetowych. W wyborze najlepszej oferty zawsze pomoże porównywarka cen.