gry

Gamepady

Rynek e-sportu z roku na rok zyskuje na popularności, a jego wartość osiąga kilkaset milionów dolarów. Obecnie powstaje coraz więcej profesjonalnych drużyn, które biorą udział w zawodach, rywalizując z graczami, będącymi na najwyższym poziomie. Wraz z rozwojem technologii powstaje coraz więcej gier udoskonalonych nie tylko pod względem fabularnym, ale i technicznym. Jeśli należysz do grona fanów gier, z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak ważny jest odpowiedni komfort gry. Na ratunek przychodzą gamepady, czyli must have każdego gracza!

gamepady

Gampeady – postaw na wygodę!

W odróżnieniu od komputera i myszki gamepady umożliwiają granie w wybranym przez siebie miejscu. Obecnie większość dostępnych na rynku gamepadów jest bezprzewodowa, co zdecydowanie wpływa na komfort. Granie nie musi wiązać się z koniecznością siedzenia przy biurku metr od monitora, a wręcz przeciwnie – bezprzewodowe gamepady umożliwiają sprawne korzystanie z komputera czy konsoli nawet z ulubionej kanapy.

Czas na rozrywkę! 

Na rynku powstaje coraz więcej gier, które pozwalają na przeniesienie do zupełnie innego świata. Tego typu rozrywka staje się atrakcyjna nie tylko dla nastolatków, ale i ludzi starszych. Co więcej, coraz częściej decydujemy się na to, aby grać w gronie naszych znajomych podczas imprez, czy spotkań. Gamepady sprawdzą się nie tylko w trybie jednego gracza, ale i grze wieloosobowej.