gry

GTA 6 – sprawdź wycieki dotyczące premiery

Nie ma wątpliwości co do tego, że Grand Theft Auto to jedna z najpopularniejszych gier wszechczasów. Jest ona produkowana przez studio Rockstar Games i jest uwielbiana przez graczy z całego świata. W dzisiejszym wpisie pragniemy przedstawić Wam kilka informacji na temat nowego wydania – GTA 6.

Co warto wiedzieć o GTA 6?

Na ten moment ostatnią grą z serii GTA jest ta, którą osygnowano numerem 5. Zadebiutowała ona w 2013 roku na konsolach PS3 i Xbox 360. W następnych latach powstały też wersje na nowe generacje konsol i komputery PC. Plotki na temat GTA 6 mówią, że prace na tym wydaniem trwają już od dłuższego czasu, dlatego możemy przypuszczać że na premierę wcale nie trzeba będzie czekać wielu lat. Na twitterze znaleziono informacje, które mówią o tym, że wydanie Grand Theft Auto 6 może pojawić się jesienią 2021 roku na sklepowych półkach. Czy ta informacja okaże się prawdziwa? Czas pokaże!

Swiat gry GTA 6

Miejsce akcji GTA 6 według przecieku z sieci ma zostać osadzone na dużym terenie USA. Źródlłem tej informacji jest były pracownik firmy Rockstar Games. Warto dodać jednak, że może być to tak samo prawda, jak złośliwość która ma na celu zwiększyć apetyt graczy. Bardziej wiarygodna przesłanka o świecie gry, sugeruje że będzie się ona rozgrywać w dwóch lub trzech dużych miastach – Liberty City, Vice City i Los Santos.

gta 6