GSM

Garmin – wysoka jakość w świetnej Cenie!

Internetowy sklep Eazymut jest internetową wersją Warszawskiego salonu, który jest największym dedykowanym sprzedawcą marki Garmin w Polsce. Ten sklep już od 18 lat zajmuje się sprzedażą zegarków tej marki w Polsce oraz posiadają naprawdę dobre, niskie i rynkowe ceny oraz świetną obsługę która doskonale zna swój sprzęt. Dodatkowo kupując w Eazymut możesz dostać dodatkowy rok gwarancji, oraz będziesz traktowany fair.

Garmin

Historia marki Garmin

Historia tej marki zaczęła się 1983 roku, kiedy to Gary Burell zrekrutował Min H.Kao który pracował w firmie Magnavox – dostawcy dla amerykańskiego sił zbrojnych. Wspólnie założyli w 1989 roku firmę w stanie Kansas, a dokładniej w Lenexa która zaczęła istnieć pod nazwą ProNav. Ich pierwsze urządzenie wspólne urządzenie to GPS, który był sprzedawany za 2,500 dolarów! Następnie firma zmieniła nazwę i w taki sposób właśnie stała się znanym nam Garminem. Wiecie, dlaczego tak się nazywa? Nazwa ta wzięła się z połączenia imion obu założycieli, Gary i Min Co ciekawe w roku 1991 Armia Stanów Zjednoczonych stała się ich pierwszym klientem! W roku 1995 sprzedaż osiągnęła już 2 miliony, a produkowane już było 50 różnych modeli!

Garmin

Sprawdź ofertę Eazymut

Tak jak pisaliśmy w sklepie Eazymut znajdziesz zegarki Garmin! Sprawdź sam oficjalną stronę Internetową i przekonaj się, że wysoka jakość i atrakcyjna cena to ich cechy szczególne!