W Ringu Etoto najlepszy polski program dla fanów pięściarstwa

O tym, że Polska bokserami stoi chyba nikomu nie trzeba mówić. Jeszcze nie tak dawno kibice naszego kraju wstawali wcześnie rano, aby podziwiać walki bokserskie Andrzeja Gołoty. I choć czasy się zmieniły, a polska scena boksu ma nowych gladiatorów, to wciąż temat pięściarstwa jest popularny w kraju. Dlatego też powstał magazyn bokserski W Ringu Etoto.

W Ringu Etoto to profesjonalny program bokserski poparty merytorycznymi opiniami

W Ringu Etoto to program produkowany przez firmę bukmacherską Etoto, który w pełni dotyczy tematów związanych z boksem. Gospodarzem jest jeden z najbardziej znanych komentatorów telewizyjnych w Polsce – Mateusz Borek. Prowadzący prywatnie często wciela się w organizatora walk bokserskich i eksperta w tej dziedzinie sportu. To prawdziwa gratka dla fanów bokserskich emocji. Podczas programu toczą się rozmowy z zaproszonymi gośćmi na bieżące tematy ze świata bokserskiego. To także format przeznaczony na podsumowania walk oraz przewidywania tych zbliżających się.

Sportowe emocje, interesujący goście – to wszystko w internetowym programie

Warto także dodać, że W Ringu Etoto to rewolucyjny format w Internecie. Program tworzony jest z myślą o widzach platformy Youtube. To co warto podkreślić, to fakt, że seria od początku powstania cieszy się uznaniem wśród widzów. Odwiedź kanał Etoto na Youtubie i przekonaj się co sprawia, że omawiany format jest tak ceniony przez fanów boksu w Polsce.