BlackVue DR590-1CH WiFi wideorejestrator – zapis Twojej podróży

Wygodna obsługa i bogata funkcjonalność – oto BlackVue DR590-1CH WiFi wideorejestrator w skrócie. Wysokiej jakości matryca stworzona przez SONY pozwala na rejestrowanie bardzo czytelnego obrazu również podczas jazdy nocą.

BlackVue DR590-1CH WiFi wideorejestrator - widok z boku.

BlackVue DR590-1CH WiFi wideorejestrator – najważniejsze cechy produktu

Należy zacząć od najważniejszego – czyli jakości nagrywanego video. Jego rozdzielczość to 1920 x 1080p lub 1280 x 720p. W trybie FHD możliwy jest zapis w 60 lub 30 klatkach na sekundę. Zdjęcia są wykonywane również w Full HD. Obraz zapisywany jest w pętli – jeśli na karcie pamięci zacznie brakować miejsca, najstarsze nagrania będą kasowane bez zapytania użytkownika. Nieduże rozmiary BlackVue DR590-1CH WiFi wideorejestratora i charakterystyczny kształt tuby sprawiają, że urządzenie po instalacji jest w zasadzie niewidoczne.

Widok na złącza w BlackVue DR590-1CH WiFi wideorejestratorze.

Czujniki

Produkt posiada wbudowane czujniki przeciążeniowe oraz ruchu. Dzięki temu może samodzielnie zmieniać tryb pracy. Podczas jazdy BlackVue DR590-1CH WiFi wideorejestrator automatycznie ustawiony będzie na nagrywanie obrazu w pętli. Jeśli jednak samochód pozostawimy na parkingu – przełączy się w tryb parking. Zapis w tym wypadku zostanie uruchomiony, gdy czujniki wykryją ruch lub wstrząs o określonej sile. Trzeci tryb – event – włączany jest w momencie pojawienia się silnych wstrząsów. Taka funkcjonalność sprawia, że BlackVue DR590-1CH WiFi to wideorejestrator, który przez większość czasu nie wymaga obsługi przez użytkownika.