Mikavi PQ1 – odtwórz przebieg drogowych zdarzeń

Niestety, niebezpieczne sytuacje drogowe zdarzają się dość często. Każdy z nas może doświadczyć stłuczki i konieczności wyjaśniania jej przyczyn. Przydadzą się wtedy urządzenia nagrywające takie jak Mikavi PQ1. Próba ewentualnego pozorowania dzięki dobremu udokumentowaniu może się okazać nieudana. Możemy również nagrać piękne scenerie, zauważone podczas dłuższych podróży.

Mikavi PQ1 - wygląd z przodu

Mikavi PQ1 – jakość obrazu

Najistotniejszym czynnikiem jest jakość nagrywanego wideo. Zastosowanie rozdzielczości Super Full HD, a także możliwości rejestracji Full HD w proporcji 21:9, dadzą szansę na zaobserwowanie wielu ważnych czynników. W połączeniu z szerokim kątem kamery, zyskujemy możliwość obserwacji również tego co się działo na poboczu. Mikavi PQ1 jest w stanie obsługiwać karty microSD do 128 GB, co w połączeniu z zapisem w pętli daje odpowiedni czas zapisu i jego przechowywania. Nie musimy również dbać o kasowanie starych nagrań.

Ekran oraz elementy sterujące, w które jest wyposażona kamera Mikavi PQ1

Bogate możliwości dodatkowe

Wygodną obsługę zapewnia czytelne polskojęzyczne menu oraz nieduża ilość klawiszy. Obecność modułu GPS w Mikavi PQ1 daje szansę rejestracji przebiegu trasy oraz wyświetlania prędkości samochodu na nagraniu. System ostrzegania przed kolizją oraz nieplanowaną zmianą pasa ruchu dodatkowo podnosi bezpieczeństwo jazdy. Wykrywanie wstrząsów pozwala na zabezpieczenie przed przypadkowym nadpisaniem plików, które pochodzą z momentu wypadku. Mikavi PQ1 można również używać jako niewielkiej kamerki przenośnej. Wystarczy tylko dodatkowe źródło energii – np. power bank.