Siv M9S Dual – wygodna kamera dla każdego kierowcy

Liczba samochodów stale rośnie, ruch na drogach staje się coraz większy. Wzrasta również ryzyko niebezpiecznych sytuacji podczas podróży. Dlatego też przyda się kamera samochodowa – np. Siv M9S Dual, kompletne urządzenie nagrywające sytuację z przodu i z tyłu samochodu.

siv m9s dual - część przednia

Siv M9S Dual – jakie ma zalety?

Podstawą w takiej sytuacji jest oczywiście jakość zarejestrowanego nagrania. Obraz w rozdzielczości Full HD i szeroki obiektyw to szansa na zauważenie nawet niewielkich niuansów, które w różnych sytuacjach drogowych mogą mieć znaczenie. Automatyczne rozpoczynanie nagrywania (jeśli gniazdo zasilania auta na to pozwala) eliminuje konieczność pamiętania o uruchomieniu sprzętu przed wyjazdem. Siv M9S Dual może również pracować jako kamera cofania. Mamy więc niejako urządzenie dwa w jednym. Mikrofon pozwala na zapis dźwięku z wnętrza pojazdu.

tylna kamera siv m9s dual

Łatwość użytkowania

Możliwość wykorzystania kart o pojemności do 128 GB gwarantuje bardzo długi czas zapisu. Siv M9S Dual wyposażono również w akumulator, który przyda się podczas nagłego zaniku zasilania – uda się bezpiecznie zakończyć nagrywanie i prawidłowo wyłączyć kamerę. Produkt oczywiście posiada pełną polską instrukcję oraz spolszczone menu. Dzięki temu Siv M9S Dual jest łatwy w obsłudze i może być dobrą propozycją dla każdego kierowcy.