Szelki do GoPro – zabezpiecz siebie i swoją kamerę

Nagrywanie różnego rodzaju aktywności sportowych jest teraz w modzie. Jeżeli uprawiasz sport i chcesz dzielić się swoimi osiągnięciami lub po prostu mieć ciekawą pamiątkę, która pozwoli przypomnieć tamte wrażenia – kamerka sportowa i szelki do GoPro mogą być dla Ciebie świetną propozycją.

Przykładowe szelki do GoPro.

Szelki do GoPro – dlaczego warto?

Kamerki sportowe marki GoPro to obecnie produkt popularny również wśród sportowców. Ich parametry pozwalają na rejestrowanie obrazu w wysokiej rozdzielczości i dobrej jakości, nawet podczas uprawiania bardzo dynamicznych dyscyplin. Jednak ciągłe trzymanie tego sprzętu w ręce może utrudniać aktywność fizyczną, nawet jeśli są to spokojne wędrówki. Szelki do GoPro likwidują ten problem – kamerkę mocujemy wówczas na w okolicach klatki piersiowej lub ramienia. Ręce pozostają wolne, mamy więc pewny chwyt kierownicy, kijków lub lin. Zastosowanie szelek do GoPro zabezpiecza więc nie tylko kamerę, ale przede wszystkim jej użytkownika.

Przydatność szelek do GoPro można docenić w różnych sytuacjach.

Bogactwo możliwości

Sposobów na zamocowanie kamery jest bardzo wiele. W sklepie internetowym znajdziemy wiele praktycznych uchwytów, dzięki której wygodnie będziemy mogli uwiecznić szerszy kadr, zachowując pewny uchwyt. Opaski i szelki do GoPro pozwalają na uzyskanie obrazu z punktu widzenia pierwszej osoby, co na pewno doda dynamiki stworzonym nagraniom.