Wideorejestrator do 100 zł – czy warto kupić taki sprzęt?

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym to rzecz bardzo ważna. Niestety – nie zawsze uda się uniknąć stłuczek lub zarysowań pojazdu. Problem pojawia się, kiedy trudno ustalić winnego. Dużym wsparciem może okazać się zamontowany przy przedniej szybie wideorejestrator. Produkty tego typu wcale nie muszą być bardzo drogie – w niektórych wypadkach wystarczy wydać do 100 zł.

Jeśli potrzebujesz wideorejestratora - sprawdź modele do 100 zł.

Wideorejestrator do 100 zł – czego można się spodziewać?

Oczywiście, nie będzie to zaawansowany sprzęt z dużą ilością funkcji. Niewielka kamerka z wyświetlaczem LCD zapisze na karcie SD (w pętli lub nie) nagranie w satysfakcjonującej jakości. Odczytanie numerów rejestracyjnych pojazdu znajdującego się dalej niż 2 metry od naszego auta może być problematyczne. Jednak – tak czy inaczej – dzięki wideorejestratorowi do 100 zł zyskujemy materiał, który pomoże wyjaśnić źródło zaistniałej sytuacji. Znacznik czasu, data i przyzwoitej jakości video może wystarczyć.

Wideorejestrator do 100 zł to budżetowe rozwiązanie.

Gdzie kupię taki sprzęt?

Wideorejestrator do 100 zł znajdziesz na przykład w sklepie internetowym Solve24.pl pod adresem https://www.solve24.pl/kamery-samochodowe-do-100-zl-c-33_133.html. Jego dużą zaletą, oprócz ceny zwykle są: bardzo małe wymiary, łatwy montaż i prosta obsługa. Nie należy jednak spodziewać się niesamowitej jakości video. Nie będzie ona również najgorsza. Jeśli jednak masz do wydania nieco więcej pieniędzy – zastanów się nad lepszym modelem i nie oszczędzaj przesadnie.