Xblitz Night – wideorejestrator z funkcją nagrywania w nocy

Spokojna i bezpieczna podróż – cel każdego kierowcy. Niestety, czasem zdarzają się sytuacje nieprzewidziane. Xblitz Night to rejestrator samochodowy, który stworzy zapis Twojego wyjazdu. Dzięki niemu, w przypadku dyskusyjnych sytuacji będziesz mieć dowód, który prawdopodobnie pomoże wyjaśnić, co tak naprawdę się wydarzyło.

Xblitz Night z solidnym uchwytem.

Xblitz Night – najważniejsze cechy produktu

Wideorejestrator nagrywa obraz w rozdzielczości Full HD (1920x1080p) z częstotliwością 30 klatek na sekundę. Wykonuje również zdjęcia do 12 megapikseli. Kąt widzenia obiektywu to aż 150 stopni, umożliwia więc zapis szerszej perspektywy – nie tylko drogi przed maską, ale również elementów pobocza. To duży plus. Nagrywanie startuje automatycznie, jeśli Xblitz Night jest podłączony do gniazda zapalniczki, w którym pojawia się napięcie po włączeniu zapłonu. Sprzęt posiada wbudowany mikrofon i głośnik. Obudowa Xblitz Night została wykonana z metalu, jest więc bardzo trwała.

Xblitz Night - obudowa urządzenia - sklep Solve24.pl

Gdzie kupić tą kamerę samochodową?

Xblitz Night dostępna jest w ofercie sklepu internetowego Solve24. Znaleźć tam można również opis wszystkich funkcji tego urządzenia – a jest ich naprawdę wiele. Ponadto opublikowano tam nagrania z testu kamery w warunkach drogowych. Przed zakupem warto się z nimi zapoznać.