Węże prysznicowe – o czym pamiętać podczas zakupów?

Projektujesz nowe mieszkanie lub remontujesz stare kąty? Jeśli tak, z pewnością znajdziesz nieco czasu na łazienkę. Warto poświęcić jej projektowaniu i doborowi odpowiednich akcesoriów nieco energii – w końcu spędzamy w niej sporo czasu.

Niezbędnik w łazience

Wieczorny, rozluźniający prysznic lub szybki, tuż po przebudzeniu, to z pewnością wyczekiwana przez Ciebie chwila dnia, podczas której Twoje ciało regeneruje się, a Ty zbierasz nowe siły na kolejne przygody. Prozaiczny element, wąż prysznicowy, będzie w tym przypadku odgrywał niezwykle ważną rolę. W końcu to dzięki niemu pożądany przez użytkownika strumień wody przepływa długą strugą.

Węże prysznicowe: po jaki sięgać?

Niestety, ten element armatury zawodzi nas najczęściej. Węże prysznicowe często kruszą się i gną, a – co za tym idzie, przeciekają. W sklepach budowlanych i placówkach oferujących akcesoria do domu znajdziesz akcesoria wykonane z metalowych (lub mieszanych surowców) bądź produkty z wypełnieniem z tworzywa sztucznego.
Węże prysznicowe są również podatne na erozję ze względu na używane przez nas, silne detergenty oraz kosmetyki. Dbajmy więc o odpowiednią ochronę i częste oczyszczanie akcesorium.

Niezbędniki porównasz tutaj: https://www.ceneo.pl/Weze_prysznicowe