Czym jest i do czego służy Beta śruba rzymska szakla-szakla 1.1/4X12?

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy w budownictwie, interesujesz się żeglarstwem lub w twojej pracy często używa się lin, to z pewnością dobrze wiesz, jak ważny jest sprzęt zapewniający poprawne i bezpieczne naprężanie i luzowanie lin. Sprzęt ten może być ignorowany przez niedoświadczonych użytkowników, jednak specjaliści dobrze wiedzą, iż jest on niezwykle istotny. Jednym z rodzajów takich produktów jest Beta śruba rzymska szakla-szakla 1.1/4X12. Czym jednak dokładnie jest ta śruba oraz do czego służy?

Co to jest Beta śruba rzymska szakla-szakla 1.1/4X12?

Ten osprzęt do lin, łańcuchów i zawiesi to tzw. nakrętka napinająca, składająca się z korpusu oraz dwóch śrub o przeciwnych gwintach. Posiada ona uchwyt szaklowy, co znaczy, że dwie śruby, z których składa się Beta śruba rzymska szakla-szakla 1.1/4X12, zakończone są szaklą. Dzięki takiej konstrukcji używana jest ona w budowlance oraz żeglarstwie. Dodatkowo korzystanie z tego sprzętu jest bardzo bezpieczne dzięki serii testów, które przechodzi ta śruba rzymska zanim trafi do rąk klienta.

Gdzie zaopatrzyć się w ten sprzęt?

Beta śruba rzymska szakla-szakla 1.1/4X12 dostępna jest w sklepie internetowym ELsklep, który współpracuje z firmą Beta. W trosce o bezpieczeństwo i wygodę użytkowania swoich klientów, ELsklep zaopatruje się jedynie w najwyższej jakości produkty, do których zalicza się także ta śruba rzymska. Jej współczynnik bezpieczeństwa dla produktu wynosi 5 oraz posiada ona wszelkie niezbędne atesty, obowiązujące w UE.