Czym wyróżnia się przecinarka Hypertherm Powermax 65 A?

Hypertherm Powermax 65 A to model przecinarki plazmowej dedykowanej do cięcia lub żłobienia metali, które mają grubość do maksymalnie 25 mm, a także do przecinania elementów do maksymalnej grubości 32 mm. Co jeszcze wyróżnia to urządzenie oraz kiedy zdecydować się na jego zakup?

Cechy charakterystyczne modelu Hypertherm Powermax 65 A

Urządzenie tej firmy jest nowoczesnym modelem posiadającym wiele opatentowanych technologii gwarantujących wysoką jakość cięcia oraz efektywność procesu. Hypertherm Powermax 65 A to m.in. technologia o nazwie Smart Sense™ sprawiająca, że ciśnienie powietrza jest dopasowywane w sposób automatyczny do tego, jaką długość ma palnik. Urządzenie wyróżnia też duża tolerancja pracy, jeśli chodzi o generatory silnikowe.

Efektywność modelu 65 A

Warto zwrócić uwagę także na to, że model ten jest tani w eksploatacji i znacznie bardziej wydajny, aniżeli wiele przecinarek paliwowo-tlenowych. Okazuje się, że w przypadku blachy stalowej szybkość cięcia może być nawet o 150 proc. większa, aniżeli w przypadku tych samych urządzeń z tej kategorii. Firmy, którym zależy na jakości zdecydowanie powinny więc zainteresować się zakupem właśnie tego urządzenia.

Jak widać model marki Hypertherm to szereg praktycznych zalet sprawiających, że zdecydowanie warto zdecydować się na zakup takiego urządzenia. Sprawia ono bowiem, że można uzyskać zdecydowanie wyższą jakość cięcia.