Folia poliestrowa Aslan CA23 – doskonała do różnych zastosowań

Jeśli szukasz niezawodnej folii, dzięki której uzyskasz jednolity efekt po obu stronach to sprawdź koniecznie skuteczny produkt jakim jest folia poliestrowa Aslan CA23.

Folia poliestrowa – niezwykle skuteczna

Folia poliestrowa Aslan CA23 to produkt, który jest niezwykle popularny. Ludzie doceniają go za to, że produkt ten pozwala uzyskać tzw. efekt szczotkowania. Znakomicie współgra on z powierzchniami typu lustra. Wykorzystując folię Aslan możesz mieć pewność, że uzyskasz dokładnie taki sam efekt z obydwóch stron. Trwałość tej foli to nawet 24 miesiące od momentu aplikacji. Warto dodać, że sprawdzi się ona doskonale podczas wycinania grafik.

Produkt o najwyższej jakości

Folia poliestrowa Aslan CA23

Produkt jakim jest folia poliestrowa Aslan CA23 to wyrób samoprzylepny i to jest jego główna zaleta. Bez problemu można zaaplikować ją w dowolnym miejscu, w krótkim czasie. Ze względu na jej doskonałą trwałość, możesz być spokojny o przedwczesne odklejenie. Warto dodać, że folia Aslan występuje w rozmaitych wzorach, dzięki czemu z łatwością dobierzesz taką, która będzie idealnie komponować się w miejscu, w którym chcesz ją zastosować. Dostępne kolory to między innymi : złoty, srebrny, a także wiele innych.