Loctite 577 klej do połączeń gwintowych

Loctite 577 to znakomity środek który wykorzystywany jest do uszczelniania połączeń gwintowych w metalowych instalacjach rurowych. Przydaje się przy remontach różnych urządzeń. Świetnie się nada w każdym domu, nawet na jakieś drobne awarie, które zawsze niespodziewanie się dzieją.

Loctite 577 znakomity środek na każdą awarię


577 Loctite jest średnio demontowany, co oznacza, że trwale naprawisz usterkę, ale będzie ona możliwa do zdemontowania. Dzięki swoim świetnym właściwościom jest bardzo wytrzymały i sprawia, że połączenia trzymają się na długo. Jest odporny na paliwo, pyły hydrauliczne i zabrudzenia, czy oleje. Jest jednoskładnikowy i ma dużą lepkość. Dodatkowo dobrze zabezpiecza połączenia przed luzowaniem się pod wpływem drgań. Nadaje się przede wszystkim do stosowania na stali nierdzewnej bez potrzeby aktywowania powierzchni.

Loctite 577 zamówisz w sklepie Unitech Rzeszów

Loctite 577 jest dostępny w sklepie Unitech Rzeszów. Zamówisz go w pojedynczych sztukach na własny użytek do domu. Ale także możesz zamówić go w większych ilościach na przykład do firm i warsztatów. Powyżej 36 sztuk możliwa jest negocjacja dodatkowego rabatu! Jest zgodny z niemiecką normą DVGW. Posiada także atest WRAS. Jeśli szukasz innego lub podobnego produktu, skontaktuj się z nami! Nasz dział obsługi klienta pozwoli Ci na dobranie odpowiedniego produktu do Twoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz kleje przemysłowe, środki smarne oraz warsztatowe. Stawiamy na jakość i praktyczność produktów.