Pistolety – jedna z najpopularniejszych typów broni

Na początku warto zaznaczyć, że pistolety to broń wykorzystywana zarówno często w celach sportowych jak i do samoobrony. Aby móc posiadać broń na terenie Polski należy wyrobić odpowiednie pozwolenie. Wówczas jeśli takowe posiadamy, możemy nabyć broń w wielu sklepach stacjonarnych z bronią w Polsce. Jednym z popularniejszych jest sklep Knieja.

Czym cechuje się ten typ broni?

Pistolety należą do grupy broni krótkiej. Ich dużą zaletą są małe kompaktowe rozmiary i krótka lufa. Świetnie sprawdzają się do oddawania strzałów z niewielkich odległości. We wspomnianym wcześniej sklepie Knieja macie Państwo możliwość nabycia pistoletów renomowanej marki Kahr. Jest to amerykański producent broni strzeleckie, który cieszy się renomą wśród klientów na całym świecie. Zakup jest oczywiście możliwy za okazaniem pozwolenia na posiadanie broni palnej.

Jakie pistolety będą odpowiednie do samoobrony?

W ofercie sklepu Knieja znajdziecie Państwo pistolety Kahr serii CM, P, CT, K oraz S. Zapewniamy, że broń od producenta Kahr cechuje się wysoką jakością wykonania, niezawodnością, skutecznością oraz bezpieczeństwem. Pistolety są niezwykle precyzyjne i umożliwiają oddawanie celnych strzałów nawet z większych odległości. Zostały wykonane m. in. ze stali nierdzewnej, polimeru. Do większości modeli można zamontować dodatkowe akcesoria np. optykę. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów na stronie sklepu Knieja.