BSD Racing 706T: dobry wybór dla każdego modelarza

Wiele osób poszukuje wysokiej jakości modeli samochodów zdalnie sterowanych.Jednym z wyborów, na które warto się zdecydować jest BSD Racing 706T. Jest to zdecydowanie propozycja skierowana do osób ceniących sobie wygodę. Produkt ten jest gotowy do jazdy praktycznie od razu po wyjęciu z pudełka. W nim też znajdziecie specjalistyczną aparaturę sterowniczą funkcjonującą w zakresie 2,4 GHz.

bsd racing 706t

BSD Racing 706T: ruszaj w teren

Nie bez powodu to właśnie BSD Racing 706T cieszy się ogromną popularnością. Dobry produkt można rozpoznać już patrząc na same detale, co doskonale pokazuje właśnie ta propozycja. Widać to chociażby po solidności wykonania mechanizmu przekładni dyferencjału.

706t racing bsd

A co w pudełku?

Jak już wspomnieliśmy, w opakowaniu z produktem znajdziecie między innymi gotowy do jazdy zdalnie sterowany model. Jest on dodatkowo uzupełniony przez wysokiej jakości aparaturę sterowniczą oraz ładowarkę sieciową. Nie należy również zapominać o pakiecie napędowym NiMh o napięciu 7,2V i pojemności 1800mAh. Cała konstrukcja pojazdu została natomiast dodatkowo wzmocniona poprzez zastosowanie aluminiowych elementów. Napęd w nim został zrealizowany na cztery koła.

0