JVC CS-DR6201MW – wysokiej jakości głośniki samochodowe

Szukasz głośników samochodowych, które zapewnią Ci wysokiej jakości dźwięk? Sprawdź koniecznie model JVC CS-DR6201MW – 2 drożne, wodoodporne głośniki koaksjalne.

Głośniki, które zapewnią Ci doskonały dźwięk

JVC CS-DR6201MW to produkt, który stanowi doskonały element Car Audio. Jest on wykonany z wysokiej jakości materiałów, które sprawiają że głośniki te są bardzo wytrzymałe. Wyróżniają się one mocą maksymalną na poziomie 150W, a ich moc RMS wynosi 50W. Charakterystyka częstotliwości z jaką grają to 60 – 18 400 Hz., a poziom ciśnienia akustycznego wynosi 87dB/W.m. Doskonałe parametry sprawiają, że jest to sprzęt który konkurować może z głośnikami za ponad tysiąc złotych.

Zadbaj o wysokiej klasy sprzęt Car Audio

Głośniki dwudrożne JVC CS-DR6201MW posiadają membranę woofera wykonaną z wzmocnionego włókna węglowego. Warto dodać też, że są wyposażone w zawieszenie z kauczuku. Wszystkie te aspekty sprawiają, że są one doskonałą propozycją dla osób, które chcą kupić wysokiej klasy sprzęt w stosunkowo niskiej cenie. Dzięki nim podróż samochodem będzie przyjemniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.