Pioneer sph-da130dab – zapewnij rozrywkę swoim pasażerom

Zastanawiasz się nad zakupem stacji multimedialnej do swojego pojazdu? Na rynku dostępnych jest wiele modeli, które kuszą wieloma funkcjami, lecz nie wiesz który będzie najodpowiedniejszy? Wybierz Pioneer sph-da130dab, który posiada ogromne możliwości i zapewni Ci doskonałą jakość dźwięku w Twoim pojeździe.

Pioneer sph-da130dab – profesjonalna stacja multimedialna

Pioneer sph-da130dab to urządzenie wyposażone w 6,2 calowy ekran dotykowy, który wyróżnia się płaskim panelem. Warto dodać, że ta stacja od firmy Pioneer nie posiada żadnych fizycznych przycisków ani pokręteł, wszystkie z nich są dostępne w formie dotykowej. Produkt ten spodoba się z pewnością wszystkim posiadaczom urządzeń od firmy z nadgryzionym jabłkiem w logo. Sph-da130dab obsługuje bowiem Apple CarPlay. Od teraz, podróżując swoim samochodem będziesz mógł korzystać z funkcji AppRadio. Jest ona obsługiwana przez USB, telefonem wyposażonym w system Iphone lub Android z aplikacjami Spotify lub Waze. Radio to posiada tuner DAB/DAB, a także moduł bluetooth, który umożliwia sparowanie dwóch telefonów w tym samym czasie.

Twoje dzieci nie będą już narzekać na nudę podczas podróży

Pioneer sph-da130dab - logo

Stacja multimedialna Pioneer sph-da130dab daje możliwość odtwarzania z pamięc i USB plików wideo w formacie Full HD (rozdzielczość 1920×1080). Jeżeli połączysz ją z kamerą cofania będziesz mógł korzystać z udogodnień asystenta parkowania. Wejścia tego produktu to USB oraz AUX. Dzięki nim z łatwością będziesz mógł teraz puszczać swoje ulubione piosenki klikając kilka razy w ekran swojego smartfona.