Radio gms 6323 – stacja multimedialna do Twojego samochodu

Czy Ty też spędzasz dużo czasu podróżując swoim samochodem? Wiadomo nie od dziś, że muzyka to najlepszy przyjaciel kierowcy. Zapewnij sobie rozrywkę za kierownicą i zaopatrz się w radio gms 6323, które z pewnością sprosta Twoim wymaganiom.

Radio gms 6323 – urządzenie, które uprzyjemni czas za kierownicą

radio gms 6323 - ekran urządzenia

Radio gms 6323 to urządzenie, które stworzone zostało w oparciu o platformę S1-SOUND, która wyróżnia się doskonałą jakością dźwięku. Przetwornik umieszczony w środku to 32bitowy HDSOUND, posiadający możliwość obróbki sygnału poprzez moduł Bluetooth, dzięki czemu jakość rozmów telefonicznych jest na prawdę znakomita. Zastosowany w radiu tuner radiowy Philips NXP III, dzięki swojej wysokiej klasie zapewni doskonały sygnał nawet w ciężkich warunkach. Warto wspomnieć również o tym, że gms 6323 posiada wiele fantastycznych funkcji, spośród nich wyróżnić można: odtwarzanie plików HD w formacie MP4 oraz plików muzycznych w formacie FLAC. Dzięki tym możliwościom możesz cieszyć się teraz doskonałą jakością audio i wideo w swoim samochodzie. Opisywane urządzenie od firmy GMS podsiada wbudowany moduł GPS, który cechuje się wysoką stabilnością oraz szybkością, a także system SmartLink, który ułatwi wiele czynności związanych z połączeniem ze smartfonem.

Zapewnij rozrywkę swoim pasażerom

Produkt jakim jest radio gms 6323 posiada ekran o wymiarach 6,2″, który charakteryzuje się kontrastem 500 oraz jasnością 400 nits. Jest ono wyposażone w wejście na kamerę cofania oraz sloty: USB, SD, micro SD NAVI. Jeśli chodzi o zastosowane gniazdo zasilania to jest to ISO kablowe. Wyświetlacz umieszczony w radiu od GMS posiada podświetlenie czerwone oraz zielone, a także umożliwia ściemnianie ekranu w 4 pozycjach.