Wzmacniacz crunch gpx600.2

Czy Ty też lubisz słuchać muzyki podróżując swoim samochodem? Zadbaj o odpowiednią jakość dźwięku i zaskocz swoich pasażerów. Wzmacniacz Crunch gpx600.2 to idealne rozwiązanie do każdego pojazdu. Jego główną zaletą jest doskonały stosunek jakości do ceny.

Crunch gpx600.2 – produkt, który zapewni Ci dźwięk w doskonałej jakości

Crunch gpx600.2 - wzmacniacz o dobrych parametrach

Wzmacniacz Crunch gpx600.2 jest produktem z serii GPX, który zaliczany jest do półki podstawowych wzmacniaczy dwukanałowych. Dzięki jego funkcjom oraz wysokiej jakości wykonania, jest on zdecydowanie wart uwagi. Produkt ten posiada wbudowane aktywne zwrotnice oraz może być konfigurowany na wiele sposobów, dzięki czemu idealnie nadaje się do zasilenia subwoofera oraz dwóch głośników. To urządzenie od firmy Crunch oferuje możliwość wykorzystania umieszczonych w środku zwrotnic górnoprzepustowych, których zadaniem jest odcięcie najniższych częstotliwości. Warto wspomnieć, że głośniki o małej średnicy nie przenoszą tych częstotliwości, tylko je obciążają przez co dźwięk staje się zniekształcony.

Zadbaj o odpowiednią jakość dźwięku w swoim pojeździe

Urządzenie to posiada również mozliwość mostkowania, które jest niczym innym niż połączeniem mocy obydwóch kanałów, tak aby zasilić głośnik niskotonowy. Wzmacniacz Crunch gpx600.2 dzięki wbudowanej zwrotnicy dolnoprzepustowej umożliwia odpowiednie ustawienie pasma przenoszenia, co przekłada się na to że subwoofer dostaje dźwięk  o prawidłowym paśmie przenoszenia. Produkt ten pozwala również podbić niskie częstotliwości, co jest bardzo istotną funkcją.