Najlepsze kamery samochodowe i GPS – Navitel

Czy znasz firmę Navitel? Jeśli jesteś zaznajomiony z producentami akcesoriów samochodowych zapewne wiesz, że marka ta słynie z produkcji nawigacji samochodowych oraz kamer i wideorejestratorów. Teraz w sklepie Centrum Audio znajdziesz pełną ofertę tych urządzeń w różnych wariantach – przekonaj się, że warto mieć je na wyposażeniu w swoim samochodzie.

navitel

Wideorejestratory i kamery Navitel

W przypadku kamer od firmy Navitel możemy liczyć na sprzęt wysokiej jakości, które dobrze radzą sobie w każdej porze dnia, także w trakcie deszczu. Bez trudu również zwiększysz ich pamięć, dzięki czemu będziesz mógł dłużej nagrywać wszystko, co dzieje się na drodze – a trzeba pamiętać, że każdemu kierowcy, niezależnie od jego umiejętności i doświadczenia, mogą przydarzyć się na drodze różne rzeczy, w przypadku których wideorejestrator może okazać się nieoceniony. Warto zaznaczyć, że wideorejestratory tej marki umożliwiają nagrywanie w rozdzielczości Full HD.

navitel

Urządzenia nawigacyjne

W ofercie marki Navitel znajdziemy również urządzenia nawigacyjne GPS. Wszyscy wiemy, jak przydatna potrafi być nawigacja, a urządzenia tego rodzaju często są bardziej poręczne, niż aplikacja w telefonie. A dla naprawdę wymagających – firma przygotowała połączenie tych dwóch urządzeń w formie modelu MR450. To urządzenie posiadające dwie kamery, a dodatkowo pełniące funkcję nawigacji drogowej, która nie tylko wskaże odpowiednią drogę do celu, ale także na bieżąco może informować o zdarzeniach drogowych.