Okleiny samochodowe – tani sposób na metamorfozę wozu

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz odmienić swój samochód? Okleiny samochodowe to jeden z najszybszych oraz zarazem najtańszych sposobów, w jaki zmienić można wygląd wozu. Dzięki okleinom możliwa jest bowiem zmiana koloru oraz faktury całej karoserii albo tylko wybranych jej elementów. Warto dodać, że okleiny pełnią również funkcję ochronną lakieru przed zarysowaniem oraz uszkodzeniami.

Okleiny samochodowe – odmień charakter swojego wozu już dziś

Okleiny samochodowe kupić można w specjalnie przygotowanych arkuszach, które umiejscawia się w dowolnych miejscach na karoserii, przytwierdza przy pomocy magnesów, a następnie docina oraz wyrównuje według własnych preferencji. Większość oklein dedykowanych dla samochodów jest samoprzylepna, dlatego nie będziesz musiał posiłkować się klejem oraz dodatkowymi preparatami. Czasem podczas przyklejania okleiny na elementy, które są okrągłe może okazać się niezbędne podgrzanie folii przy pomocy opalarki. Warto dodać, że okleiny samochodowe można przyklejać wyłącznie na czystą, odpowiednio osuszoną, a także nieuszkodzoną karoserię.

Samochód, który stanie się obiektem pożądań wielu osób

okleiny samochodowe - karbonNajpopularniejsze okleiny samochodowe występują w rozmaitych wzorach, kolorach oraz kształtach i fakturach. Dzięki temu, możesz zmienić kolor samochodu, a także ozdobić go ciekawymi elementami. Warto w tym miejscu wspomnieć o okleinach 3D, które cechują się trójwymiarowym tłoczeniem. Można stosować je na dowolnych fragmentach karoserii samochodu lub pokryć nimi całą powierzchnię wozu. Do najpopularniejszych oklein zaliczyć można zdecydowanie te, które przypominają włókno węglowe, potocznie zwane carbonem.