Transport po wypadku samochodowym – jak go zorganizować?

Zdarzył Ci się wypadek samochodowy w Polsce? Jesteś zdezorientowany i nie wiesz co zrobić, aby szkoda została zlikwidowana, a twój samochód jak najszybciej naprawiony. Szukasz szybkiego i rzetelnego transportu po wypadku samochodowym? 

Organizacja miejsca po wypadku Transport po wypadku samochodowym

Bezpośrednio po zdarzeniu pamiętaj o tym żeby zabezpieczyć miejsce wypadku. Ważne jest to żeby uszkodzony pojazd nie stanowił zagrożenia dla innych. Włącz światła awaryjne oraz rozstaw trójkąt ostrzegawczy dla innych pojazdów. Następnie wezwij policję, jeżeli nie ma pewności co do winy. Pamiętaj o spisaniu danych takich jak: nazwisko, numer tablicy rejestracyjnej, numer polisy, adres oraz nazwiska świadków, jeśli widzieli oni jak stała się szkoda.

 

Transport uszkodzonego w wypadku pojazdu

W przypadku, gdy samochód nie nadaję się do dalszej jazdy konieczne jest wezwanie pomocy drogowej. Transport po wypadku samochodowym warto zorganizować poprzez pomoc drogową, która współpracuje z siecią rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT. Wybierając takie rozwiązanie mamy pewność, że wykonana usługa będzie profesjonalna oraz rozliczamy się bezgotówkowo co oznacza, że nie musimy płacić za usługę od razu.